Dni Otwarte Funduszy Europejskich: „LEPIMY Z GLINY” – warsztaty dla dzieci i opiekunów

Zapraszamy 10 maja 2019 r. od godz. 09:00 na dwugodzinne warsztaty dla dzieci w wieku 5-10 lat. Zapraszamy do udziału zarówno dzieci jak i opiekunów. Z pomocą arteterapeuty i instruktora, dzieci ulepią z gliny ozdoby lub figurki zwierząt. Praca będzie zorganizowana w grupach do 15 osób. Własnoręcznie wykonana praca może służyć jako prezent dla Mamy, w związku ze zbliżającym się świętem mam. Liczymy na kreatywność dzieci, ale służymy również gotowymi wykrojnikami, wzornikami i formami. Zajęcia poprowadzimy w Pracowni Ceramicznej Wrocławskiego Centrum Integracji we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 49.

Zapraszamy także nauczycieli – udział w warsztatach to możliwość uczestniczenia w ciekawej formie zajęć, które pobudzą kreatywność dzieci. Zapraszamy również Rodziców do zgłoszenia udziału dzieci- zapewniamy materiały do lepienia z gliny oraz wykwalifikowaną kadrę. Pracownia i wyposażenie (w tym profesjonalny piec ceramiczny), zostały sfinansowane ze środków Unii Europejskiej i Gminy Wrocław. Zorganizowanym grupom zapewniamy wypalenie w piecu ceramicznym (poza godzinami warsztatów) oraz dostarczenie do dnia 20 maja 2019 r. ulepionych przez dzieci prac, pod wskazany adres.

Zapraszamy do udziału – będzie twórczo, kreatywnie i wesoło! Dla wszystkich uczestników warsztatów przygotowaliśmy drobne upominki.

Uwaga!

Warsztaty będą prowadzone co dwie godziny: 9:00 – 11:00; 11:00 – 13:00; 13:00 – 15:00.